Поздравление за Деня на проектанта - 29 септември
Уважаеми колеги,
Централното ръководство на КИИП поздравява всички членове на Камара на инженерите в инвестиционното проектиране по случай Деня на проектанта – 29 септември.
Уверени сме, че и занапред заедно ще развиваме и утвърждаваме ролята на инженерите-проектанти при развитието на инфраструктурата, енергийната ефективност и устройството на територията.
Нека това, което изграждаме днес да бъде целесъобразно, да води до икономически растеж и да дава възможност за надграждане от идните поколения!
Приемете нашите най-искрени пожелания за здраве и просперитет, за лично и семейно щастие, за материални и морални удовлетворения от успешно реализирани проекти!
Централно ръководство на КИИП
Още Новини
22/ 06/ 2026
На 20.06.2026г. напусна този свят нашият уважаван колега инж. ВЛАДИСЛАВ ТАНЕВ СТРАХИЛОВ
19/ 06/ 2026
Доклад за работно посещение на българска делегация в гр. Рим, Италия, 26-28 май 2026
29/ 04/ 2026
Материали от Редовното отчетно общо събрание на НПС ЕАСТ, 2026 г.
29/ 04/ 2026
Резултати от Кръгла маса на ЕССЕ-ЕСЕС "Как да строим по-добре?", проведена на 21.04.2026 в ЕП