Поздравителен адрес от инж. Каралеев по случай 20-та годишнина на софийското метро
Поздравителен адрес от инж. Иван Каралеев - Председател на УС на КИИП
по случай 20-та годишнина от пускането в експлоатация на първия участък
от метрото в София от МС "Сливница" до МС "К.Величков"
Прикачени документи
Още Новини
22/ 06/ 2026
На 20.06.2026г. напусна този свят нашият уважаван колега инж. ВЛАДИСЛАВ ТАНЕВ СТРАХИЛОВ
19/ 06/ 2026
Доклад за работно посещение на българска делегация в гр. Рим, Италия, 26-28 май 2026
29/ 04/ 2026
Материали от Редовното отчетно общо събрание на НПС ЕАСТ, 2026 г.
29/ 04/ 2026
Резултати от Кръгла маса на ЕССЕ-ЕСЕС "Как да строим по-добре?", проведена на 21.04.2026 в ЕП